Aktualności

Podziękowania dla łańcuckich policjantów

Data publikacji 22.04.2024

Mieszkaniec powiatu przeworskiego podziękował łańcuckim policjantom za pomoc w odzyskaniu utraconych pieniędzy. W mailu, jaki wysłał do naszej jednostki wyraził wdzięczność za sprawne i skuteczne działania funkcjonariuszy.

Końcem ubiegłego tygodnia policjanci otrzymali zgłoszenie o przywłaszczeniu pieniędzy. Jak ustalono, 68-letni mieszkańcowi powiatu przeworskiego, przed jednym ze sklepów na terenie gminy Białobrzegi, wypadł portfel. Zgubę podniósł i schował do kieszeni przechodzący tamtędy mężczyzna. W portfelu znajdowało się kilka tysięcy złotych i dokumenty.

Łańcuccy policjanci, którzy zajmowali się tą sprawą ustalili, że związek z tym zdarzeniem ma 29-letni mieszkaniec gminy Białobrzegi. Mężczyzna zabrał portfel i wyjął z niego pieniądze. Następnie oddał go właścicielowi, który rozpoczął już jego poszukiwania. W środku znajdowały się jedynie dokumenty.
 
Mieszkaniec powiatu przeworskiego, chcąc podziękować łańcuckim policjantom za pomoc w odzyskaniu przywłaszczonych pieniędzy, przesłał do komendy maila, w którym wyraził wdzięczność m.in. za sprawne i skuteczne działania.

Takie podziękowania, zawsze są budujące i motywują do dalszej pracy.

Pamiętajmy, że znaleziony przedmiot należy zwrócić prawowitemu właścicielowi. Jeśli nie jest to możliwe należy zgłosić ten fakt Policji albo przekazać do biura rzeczy znalezionych. W powiecie łańcuckim prowadzone jest ono przez Wydział Administracyjno-Gospodarczy Starostwa Powiatowego w Łańcucie mieszczący się przy ul. Mickiewicza 2 w Łańcucie.
 

Powrót na górę strony