Aktualności

Bezpieczna majówka na drogach powiatu brzozowskiego

Data publikacji 02.05.2024

Rozpoczął się długi majowy weekend. Dla wielu jest to czas, długo wyczekiwanego wypoczynku. Brzozowscy policjanci czuwają nad bezpieczeństwem na drogach naszego powiatu, by każdy podróżujący mógł bezpiecznie dotrzeć do celu.

Przez najbliższe kilka dni, spodziewamy się na drogach naszego powiatu wzmożonego ruchu, spowodowanego wyruszeniem wielu z nas na weekend majowy. Jedna z głównych tras prowadzących w atrakcyjne rejony Bieszczad, przebiega właśnie przez powiat brzozowski. Policjanci z ruchu drogowego będą czuwali nad bezpieczeństwem wszystkich.

Funkcjonariusze skupią się na zapewnieniu płynności ruchu, zadbaniu o to, by nie dochodziło do zdarzeń drogowych reagując na brawurę i wykroczenia jakich dopuszczają się kierowcy. Dlatego też, by temu sprostać, do służby skierowano większą ilość policjantów.

Szczególną uwagę policjanci zwracać będą na przypadki przekraczania dopuszczalnej prędkości, która niezmiennie jest jedną z najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych. Nie będzie tolerancji dla kierowców lekceważących w rażący sposób przepisy ruchu drogowego. Priorytetem będzie także walka z nietrzeźwymi kierowcami i wykluczanie z ruchu tych, którzy nie posiadają uprawnień.

Policjanci będą reagować na nieprawidłowe zachowania kierowców samochodów wobec pieszych, rowerzystów, kierujących hulajnogami i urządzeniami wspomagającymi ruch, jak również motorowerzystów oraz motocyklistów.

Przypominamy, że przestrzeganie przepisów i rozwaga na drodze to jedna z recept na to, by bezpiecznie dojechać do celu.

TH

Film Bezpieczna_majówka_2024_Policja_Brzozów

Opis filmu: Bezpieczna_majówka_2024_Policja_Brzozów

Pobierz plik Bezpieczna_majówka_2024_Policja_Brzozów (format mp4 - rozmiar 11.29 MB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony