Aktualności

Policjanci wspólnie z motocyklistami propagowali bezpieczną jazdę

Data publikacji 12.05.2024

Policjanci wraz z motocyklistami z Klubu Motocyklowego Skull Rider Polska przeprowadzili akcję informacyjno-edukacyjną pn. „Zmieścimy się wszyscy”. Głównym celem akcji była poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz szerzenie kultury jazdy.

W sobotę grupa motocyklistów z Klubu Motocyklowego Skull Rider Polska, zrzeszona w Polskim Ruchu Motocyklowym, wspólnie z funkcjonariuszami ruchu drogowego rzeszowskiej komendy, przeprowadziła akcję pn. „Zmieścimy się wszyscy”.

Akcja skierowana była do wszystkim użytkownych dróg. Jej głównym założeniem było uwrażliwienie kierujących samochodami na obecność motocyklistów zwłaszcza teraz, w sezonie wiosennym, kiedy na naszych drogach, po zimowej przerwie przybywa motocykli.

Zrzeszeni w Skull Rider Polska edukowali kierowców na temat bezpieczeństwa motocyklistów, którzy jako niechronieni uczestnicy ruchu drogowego, często ulegają wypadkowym spowodowanym przez innych kierujących pojazdami.Kierujący jednośladami wspólnie z policjantami zwracali uwagę na konieczność przestrzegania przepisów ruchu drogowego.

Chętnym wręczali naklejki przypominające, że na drodze znajdzie się miejsce dla wszystkich kierujących. Wystarczy odrobina poszanowania i wzajemnej życzliwości. 

 • Na zdjęciu umundurowany policjant ruchu drogowego-motocyklista, podczas kontroli drogowej. W tle członkowie klubu motocyklowego.
  Zdjęcie: KMP
 • Na zdjęciu umundurowani policjanci ruchu drogowego, podczas kontroli drogowej. W tle członkowie klubu motocyklowego.
  Zdjęcie: KMP
 • Na zdjęciu umundurowany policjant ruchu drogowego podczas kontroli drogowej i członkowie klubu motocyklowego.
  Zdjęcie: KMP
 • Na zdjęciu umundurowany policjant ruchu drogowego podczas kontroli drogowej. W tle członkowie klubu motocyklowego.
  Zdjęcie: KMP
 • Na zdjeciu naklejka z napisem Zmieścimy się wszyscy.
  Zdjęcie: KMP
 • Na zdjęciu motocyklista z klubu motocyklowego trzyma w dłoni naklejkę zmieścimy się wszyscy podczas rozmowy z kierującym pojazdem, zatrzymanym do kontroli drogowej.
  Zdjęcie: KMP
Powrót na górę strony