Aktualności

45-latek miał przy sobie substancje zabronione

Data publikacji 09.07.2024

Niżańscy policjanci zatrzymali 45-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego. Mężczyzna miał przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze znaleźli przy nim metamfetaminę oraz kilkadziesiąt tabletek na bazie opioidów.

W środę przed godz.12, niżańscy policjanci otrzymali zgłoszenie o dziwnie zachowującym się mężczyźnie. Z przekazanych informacji wynikało, że przebywa nieopodal przejazdu kolejowego na terenie naszego powiatu.

Na miejscu policjanci zastali funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei, którzy wskazali im mężczyznę. Podczas wykonywanych czynności, 45-latek miał problem z komunikowaniem się i utrzymaniem równowagi. W trakcie rozmowy, mieszkaniec powiatu rzeszowskiego przekazał mundurowym, że czeka na pociąg.

Zachowanie 45-latka spowodowało, że policjanci nabrali podejrzeń, iż mężczyzna, może posiadać przy sobie substancje zabronione. Ich przypuszczenia okazały się słuszne. Funkcjonariusze znaleźli przy nim kilka opakowań leków oraz plastikowe buteleczki wypełnione płynną substancją.

Mężczyzna został zatrzymany. Wstępne badania potwierdziły, że zabezpieczone substancje to metamfetamina, a tabletki były na bazie opioidów.

Za posiadanie substancji zabronionych, 45-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego odpowie teraz przed sądem.

  • na stole leżą plastikowe butelki na leki oraz papierowe opakowania na leki
  • plastikowe opakowanie z lekami
  • papierowe opakowania na leki
Powrót na górę strony