Sukcesy podkarpackich policjantów na Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu

Data publikacji 24.09.2024

W Nowej Dębie odbyły się Mistrzostwa Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. W składzie Reprezentacji Polskiej Policji, która drużynowo zajęła 1 miejsce w zawodach, obecni byli podkarpaccy policjanci. Reprezentanci Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie wywalczyli indywidualnie dwa złote, dwa srebrne i dwa brązowe medale.

W dniach od 20 do 22 września br. w Nowej Dębie odbyły się Mistrzostwa Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. Reprezentację Polskiej Policji tworzyli funkcjonariusze z całego kraju, w tym także czterech policjantów z garnizonu podkarpackiego.

W mistrzostwach wzięło udział 188 zawodników mundurowych. Czterej reprezentanci Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, podczas rywalizacji w poszczególnych kategoriach, zajęli wysokie lokaty zdobywając łącznie 6 medali – 2 złote, 2 srebrne i 2 brązowe.

Ich indywidulane sukcesy podczas zawodów niewątpliwie przyczyniły się do wywalczenia przez Reprezentację Polskiej Policji, 1 miejsca w rywalizacji drużynowej.