Aktualności

Poszukiwani w rękach policjantów

Data publikacji 03.04.2026

Tylko w marcu, stalowowolscy funkcjonariusze zatrzymali osiem osób, które były poszukiwanie do odbycia kary pozbawienia wolności. Za jedną z nich wydany był list gończy. Najdłużej, bo 2 lata, za rozbój, uszkodzenie ciała i posiadanie narkotyków spędzi w zakładzie karnym 25-letni mieszkaniec Stalowej Woli.

Wiele osób wciąż próbuję ukrywać się przed organami ścigania, aby uniknąć konsekwencji. Policjanci, podczas prowadzenia czynności ustalają, namierzają i zatrzymują poszukiwanych.

Tylko w marcu, stalowowolscy funkcjonariusze zatrzymali 8 osób poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności za różnego rodzaju przestępstwa i wykroczenia. Osoby te miały do odbycia kary od kilku dni do kilkudziesięciu miesięcy. 

Najdłużej w zakładzie karnym, bo 2 lata, spędzi 25-letni mieszkaniec Stalowej Woli, który był poszukiwany listem gończym przez stalowowolski sąd do odbycia kary za rozbój, uszkodzenie ciała i posiadanie narkotyków.

Kolejny z zatrzymanych, 38-letni mieszkaniec Stalowej Woli trafił do zakładu karnego na 1 rok i 6 miesięcy za oszustwa, 52-latek na blisko rok za niewywiązywanie się z obowiązku alimentacyjnego, a 25-latek na 290 dni za posiadanie narkotyków. 

Jeden z zatrzymanych po zapłaceniu grzywny został zwolniony i uniknał pobytu w zakładzie karnym.

Powrót na górę strony