Napadli na młodego człowieka
Data publikacji 03.03.2005
Policjanci z Komendy Powiatowej w Dębicy zatrzymali wczoraj wieczorem uciekających sprawców rozboju. Dwaj młodzi ludzie zaczepili idącego ul. Wielopolską 26-letniego mężczyznę, pobili go, zdjęli mu plecak, przeszukali jego zawartość i zabrali drobną...
Policjanci z Komendy Powiatowej w Dębicy zatrzymali wczoraj wieczorem uciekających sprawców rozboju. Dwaj młodzi ludzie zaczepili idącego ul. Wielopolską 26-letniego mężczyznę, pobili go, zdjęli mu plecak, przeszukali jego zawartość i zabrali drobną kwotę pieniędzy. Pokrzywdzony powiadmił policję. Chwilę później sprawcy zostali ujęci. Obaj są mieszkańcami Dębicy, Dominik ma 20 lat, Kamil - 21.