Pijany kierowca zniszczył ogrodzenie
Data publikacji 10.06.2005
Blisko 15. metrów ogrodzenia zniszczył kierowca, który stracił panowanie nad pojazdem. Zdarzenie miało miejsce w Zagórzu na ulicy Piłsudskiego. 20-letni kierowca Forda Sierry był pod działaniem alkoholu. Badanie wykazało ponad 2,5 promila...