II Mistrzostwa Polski Policjantów w Kolarstwie Górskim 2005

Data publikacji 18.07.2005

Podkarpaccy policjanci-kolarze wywalczyli laury na II Mistrzostwach Polski Policjantów w Kolarstwie Górskim 2005. Tym razem gospodarzem imprezy, przygotowanej w ramach VIII edycji Ogólnopolskich Maratonów Rowerowych, był Gdańsk. 16 lipca na starcie...

Podkarpaccy policjanci-kolarze wywalczyli laury na II Mistrzostwach Polski Policjantów w Kolarstwie Górskim 2005. Tym razem gospodarzem imprezy, przygotowanej w ramach VIII edycji Ogólnopolskich Maratonów Rowerowych, był Gdańsk. 16 lipca na starcie 44-kilometrowej trasy wiodącej przez lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego stanęło 43 policjantów z całego kraju. Województwo podkarpackie reprezentowało czterech zawodników, którzy pasjonują się rekreacją rowerową. O znakomitej formie naszych zawodników najlepiej świadczą rezultaty na mecie. W kategorii wiekowej 41 - 50 lat: I miejsce zajął nadkom. Krzysztof Kozicki z OPP w RzeszowieII uplasował się insp. Krzysztof Polak Komendant Powiatowy w Stalowej WoliW kategorii wiekowej powyżej 50 roku życia bezkonkurencyjny okazał się podinsp. Waldemar Łodej z KWP w Rzeszowie.Nasz najmłodszy reprezentant, sierż. Daniel Klimek z KPP w Ustrzykach Dolnych, startujący w kategorii do 30 lat wywalczył IX lokatę.Naszym kolegom gratulujemy świetnej kondycji, a tym samym zwycięskich lokat. O szczegółach II Mistrzostw Polski Policjantów