Pirat drogowy sam zgłosił się na policję
Data publikacji 15.09.2005
Wczoraj wieczorem do Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu zgłosił się kierowca Toyoty Yaris, który nie zatrzymał się do kontroli. Był poszukiwany przez przemyskich policjantów. O zdarzeniu na stronie Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu