Święto Niepodległości 2005
Data publikacji 17.11.2005
Kilkunastu policjantów z Podkarpacia spotkały wyróżnienia z okazji przypadającego 11 listopada Narodowego Święta Niepodległości. Dziś w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie wyróżnieni funkcjonariusze odebrali odznaczenia i awanse. Więcej na...