Uroczyste ślubowanie policjantów
Data publikacji 28.12.2005
Dzisiaj o godzinie 12. w świetlicy budynku Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętych policjantów. Młodzi funkcjonariusze złożeniem ślubowania rozpoczęli służbę w policji.