9-latek wbiegł pod samochód
Data publikacji 11.01.2006
Na obserwacji w szpitalu pozostaje 9-letni Piotruś, mieszkaniec powiatu przeworskiego. Wczoraj o 14.40 w Grzęsce pod Przeworskiem potrącił go samochód. Chłopiec wybiegł na jezdnię zza mercedesa, który stał na drodze wjazdowej do prywatnego ogrodu...