Kradli paliwo z ciężarówek
Data publikacji 26.01.2006
Praca operacyjna dębickich policjantów przyniosła oczekiwane skutki. Stróże prawa ustalili dziewięciu mężczyzn, którzy mogą mieć związek z kradzieżą paliwa z samochodów ciężarowych. Czytaj na stronie Komendy Powiatowej Policji w Dębicy.