Aktualności

Pijany kierowca śmiertelnie potrącił kobietę

Data publikacji 17.02.2014

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj po południu w Kamionce Górnej w powiecie niżańskim. Kierujący seatem potrącił pieszą idącą poboczem i odjechał z miejsca zdarzenia. Kobieta zmarła w szpitalu. Kierowca był pijany.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj po południu w Kamionce Górnej w powiecie niżańskim. Kierujący seatem potrącił pieszą idącą poboczem i odjechał z miejsca zdarzenia. Kobieta zmarła w szpitalu. Kierowca był pijany. 

 

Do zdarzenia doszło około godz. 17.30. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący seatem ibizą na prostym odcinku drogi potrącił pieszą idącą poboczem w tym samym kierunku. Kierowca seata oddalił się z miejsca zdarzenia. 65-letnia kobieta z poważnymi obrażeniami została przewieziona do szpitala.

 

Policjanci, którzy pracowali na miejscu wypadku w chwilę po zdarzeniu zatrzymali 28-letniego kierującego seatem. Mężczyzna był pijany, miał ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie. 65-letnia piesza zmarła w szpitalu.

Powrót na górę strony