Potrącenie pieszych w Rzeplinie
Wczoraj wieczorem policjanci pracowali w Rzeplinie w powiecie jarosławskim na miejscu potrąceniu dwóch mieszkanek gminy Pruchnik. Kobiety doznały obrażeń i trafiły do szpitala. Sprawca wypadku oddalił się z miejsca zdarzenia. Po kilkudziesięciu minutach został ustalony i zatrzymany. Kierowca miał w organizmie ponad 0,4 promila alkoholu. Kierował samochodem lublin należącym do Ochotniczej Straży Pożarnej z powiatu przeworskiego.
Wczoraj wieczorem policjanci pracowali w Rzeplinie w powiecie jarosławskim na miejscu potrąceniu dwóch mieszkanek gminy Pruchnik. Kobiety doznały obrażeń i trafiły do szpitala. Sprawca wypadku oddalił się z miejsca zdarzenia. Po kilkudziesięciu minutach został ustalony i zatrzymany. Kierowca miał w organizmie ponad 0,4 promila alkoholu. Kierował samochodem lublin należącym do Ochotniczej Straży Pożarnej z powiatu przeworskiego.
Wczoraj po godzinie 18. dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o potrąceniu dwóch pieszych w Rzeplinie w powiecie jarosławskim. Mieszkanki gminy Pruchnik doznały obrażeń i zostały przewiezione do szpitala, gdzie pozostały na dalszym leczeniu. Sprawca oddalił się z miejsca wypadku, jednak po kilkudziesięciu minutach został ustalony i zatrzymany przez funkcjonariuszy.
Mężczyzna okazał się członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej z powiatu przeworskiego. Kierował oznakowanym samochodem marki Lublin należącym do Ochotniczej Straży Pożarnej. Badanie trzeźwości wykazało ponad 0,4 promila alkoholu w jego organizmie. 46-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego został zatrzymany do wyjaśnienia sprawy.
Policjanci zabezpieczyli ślady, które pomogą w ustaleniu okoliczności zdarzenia.