Wydarzenia

Zmagania policyjnych siatkarzy w Jedliczu

Data publikacji 26.05.2022

Kilkudziesięciu policjantów uczestniczyło w turnieju siatkarskim, który zorganizowano na terenie hali sportowej w Jedliczu. Najlepszą drużyną okazała się ekipa nowosądeckich funkcjonariuszy. Tuż za podium uplasowała się reprezentacja policyjnych związkowców z Krosna.

W sobotę odbył się turniej siatkarski o Puchar Przewodniczącego Organizacji Międzyzakładowej NSZZ "Solidarność" Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Województwa Podkarpackiego. Areną policyjnych zmagań stała się hala widowiskowo – sportowa w Jedliczu.

Do rywalizacji przystąpiło 9 drużyn, reprezentujących policyjne jednostki województwa podkarpackiego i małopolskiego. Ekipy podzielono na dwie grupy eliminacyjne, z których cztery najlepsze zespoły, rywalizowały o finał. Walka o tytuł najlepszej drużyny ważyła się do ostatniego gwizdka.

Pomimo ogromnych, boiskowych emocji, zawody rozgrywane były w duchu fair play. W finale najlepszą drużyną okazała się reprezentacja Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Na kolejnych stopniach podium uplasowały się ekipy stróżów prawa ze Strzyżowa oraz Rzeszowa. Krośnieńscy policjanci występujący w barwach OM NSZZ "Solidarność" Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Województwa Podkarpackiego zajęli 4 miejsce. Drugi policyjny team z Krosna, zakończył turniejowe zmagania na 6 pozycji.  

W dekoracji zwycięzców uczestniczyli przedstawiciele środowisk związkowych regionu oraz Przewodniczący Organizacji Międzyzakładowej NSZZ "Solidarność" Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Województwa Podkarpackiego Marcin Pawlus wraz z zastępcami Arturem Głodem i Jackiem Kozdrojem.

 

  • policjanci w strojach sportowych na pamiątkowym zdjęciu wieńczącym zawody siatkarskie
    fot. Jedlicze24.pl
  • policjanci w strojach sportowych na pamiątkowym zdjęciu wieńczącym zawody siatkarskie
    fot. Jedlicze24.pl
  • policjanci w sportowych strojach podczas meczu siatkówki
    fot. Jedlicze24.pl
Powrót na górę strony