Wydarzenia

Zawody o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji

Data publikacji 12.03.2004

Krośnieńscy policjanci 2 marca br. w stolicy Podkarpacia pokonali rywali w tenisie stołowym podczas zawodów o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie. Indywidualnie w kategorii do 40 lat I miejsce zdobył asp.sztab. Artur Kielar, II...

Krośnieńscy policjanci 2 marca br. w stolicy Podkarpacia pokonali rywali w tenisie stołowym podczas zawodów o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie. Indywidualnie w kategorii do 40 lat I miejsce zdobył asp.sztab. Artur Kielar, II miejsce zajął podkom. Robert Wróbel. W kategorii powyżej 40 lat kom. Lucjan Zabawa zdobył II lokatę. Zespołowo zwyciężyła drużyna z KMP w Krośnie przed ekipą z KWP i Oddziałem Prewencji KWP w Rzeszowie. Krośnieńscy policjanci będą reprezentować województwo w Policyjnych Mistrzostwach Polski w dniach 12-13 marca br.