Wydarzenia

Tenisiści stołowi z Krosna najlepsi w województwie

Data publikacji 12.01.2007

Komendant Miejski Policji w Krośnie, insp. Wiesław Nowak oficjalnie pogratulował policjantom, którzy w grudniu 2006 r. wywalczyli Mistrzostwo Województwa Podkarpackiego Policji w tenisie stołowym. Nasi zawodnicy zwyciężyli we wszystkich kategoriach,...

Komendant Miejski Policji w Krośnie, insp. Wiesław Nowak oficjalnie pogratulował policjantom, którzy w grudniu 2006 r. wywalczyli Mistrzostwo Województwa Podkarpackiego Policji w tenisie stołowym. Nasi zawodnicy zwyciężyli we wszystkich kategoriach, pokonując kolegów z pozostałych powiatów. Mistrzostwa odbyły się 21 grudnia 2006 r. w Rzeszowie. Uczestniczyły w nich trzyosobowe drużyny z komend miejskich i powiatowych, Oddziałów Prewencji Policji oraz KWP w Rzeszowie. Zawodnicy rywalizowali w klasyfikacji drużynowej oraz indywidualnych w dwóch kategoriach wiekowych: do 40 i powyżej 40 roku życia. Kom. Lucjan Zabawa, podkom. Robert. Wróbel oraz asp. sztab. Artur Kielar nie dali szans rywalom zwyciężając we wszystkich klasyfikacjach.Mistrzami Województwa Podkarpackiego Policji zostali: kom. R. Wróbel w kategorii wiekowej do 40 lat i kom. L. Zabawa w kategorii wiekowej powyżej 40 lat. W tej pierwszej asp. sztab. A. Kielar zajął III miejsce. Cała drużyna już po raz trzeci z rzędu wygrała klasyfikację zespołową.Z okazji tak dużego sukcesu, Komendant Miejski uhonorował policjantów nagrodami pieniężnymi.