Wydarzenia

Sukces krośnieńskiego policjanta

Data publikacji 01.10.2012

Na drugim miejscu zakończył rywalizację w finale ogólnopolskiego konkursu „Policjant Ruchu Drogowego 2012” mł. asp. Radosław Urban, z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Krośnie. Policjanci z Podkarpacia zajęli również trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Na drugim miejscu zakończył rywalizację w finale ogólnopolskiego konkursu „Policjant Ruchu Drogowego 2012” mł. asp. Radosław Urban, z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Krośnie. Policjanci z Podkarpacia zajęli również trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Finał tegorocznego turnieju „Policjant Ruchu Drogowego 2012” rozegrano w dniach 26-28 września br., na terenie Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Podkarpacie reprezentowali w tych prestiżowych zawodach zdobywcy dwóch pierwszych miejsc w eliminacjach wojewódzkich, sierż. sztab. Maciej Długosiewicz z Niska i mł. asp. Radosław Urban z Krosna.

W trzydniowej, bardzo trudnej i wyrównanej rywalizacji obaj zaprezentowali się na medal. Mł. asp. Radosław Urban w klasyfikacji indywidualnej zajął drugie miejsce, zaś jako drużyna obaj funkcjonariusze z naszego regionu stanęli na najniższym stopniu podium. O szczegółach turnieju finałowego przeczytać można na stronach internetowych  Komendy Głównej Policji, KWP w Rzeszowie i CSP w Legionowie.

Dzisiaj, największego sukcesu w karierze pogratulował mł. asp. R. Urbanowi Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie, mł. insp. Jan Szwast.