Pijany 28-latek za kierownicą hondy - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

Wydarzenia

Pijany 28-latek za kierownicą hondy

Data publikacji 12.06.2020

Blisko 3 promile alkoholu w organizmie miał kierujący hondą, który na stacji paliw uszkodził volkswagena oraz dystrybutor paliwa. 28-letni mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem.

Wczoraj po południu, krośnieńscy policjanci otrzymali informację, z której wynikało, że na stacji paliw przy ul. Podkarpackiej, doszło do uszkodzenia dystrybutora paliwa oraz osobowego volkswagena przez inny pojazd.

Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że po godz. 18, na stację paliw przy ul. Podkarpackiej podjechała osobowa honda. 20-letni kierujący zaparkował pojazd obok kompresora i wszedł do budynku stacji. Po chwili 28-letni pasażer hondy przesiadł się na miejsce kierowcy i wykonując manewr cofania uszkodził samochód osobowy marki volkswagen oraz jeden z dystrybutorów.

Badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie 28-latka, blisko 3 promile alkoholu. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Jego 20-letni znajomy był trzeźwy, jednak nie posiadał prawa jazdy.

28-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. O jego przyszłości zadecyduje sąd.

 

  • Uszkodzony dystrybutor paliwa.
  • Uszkodzony tył hondy.
  • Uszkodzony przedni zderzak volkswagena.