Wydarzenia

Międzynarodowy wyścig kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków – utrudnienia w ruchu na drogach krosna i powiatu

Data publikacji 08.09.2020

Krośnieńscy policjanci będą zabezpieczać trasę przejazdu kolarzy biorących udział w II etapie 31. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków. Na ulicach Krosna i drogach powiatu będą występować utrudnienia w ruchu.

W czwartek ulicami Krosna przejedzie 31. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków. W ramach II etapu wyścigu zawodnicy pokonają trasę Krosno – Nowy Sącz. Przybycie wielu zawodników wraz z ekipami technicznymi oraz sam ich przejazd przez miasto i okolicę spowoduje utrudnienia w ruchu drogowym w godzinach od 14:00 do 14:30. Utrudnienia pojawią się także w obrębie Rynku, gdzie zlokalizowany zostanie start drugiego etapu wyścigu.

Kolarze przejadą przez miasto następującymi ulicami: Rynek (start honorowy) a następnie: Piłsudskiego – Rondo Solidarności - Piłsudskiego – Krakowska – skrzyżowanie Krakowskiej z Podkarpacką – Popiełuszki (skrzyżowanie z drogą krajową nr 28) – Popiełuszki - Baczyńskiego (dojazd do startu ostrego- wyjazd z miasta Krosna w kierunku Dobieszyna Gmina Jedlicze).

Na czas przejazdu zawodników i ekip technicznych im towarzyszących ruch na drogach zostanie całkowicie wstrzymany. Podobna sytuacja będzie również na drogach  łączących się z ulicami stanowiącymi trasę wyścigu. Należy spodziewać się utrudnień w ruchu.

 

Powrót na górę strony