Wydarzenia

38-latek był bez maseczki, miał za to przy sobie narkotyki

Przemyscy policjanci zwrócili uwagę na mężczyznę, który będąc w galerii handlowej, nie miał zasłoniętych ust i nosa. Podczas legitymowania, policjanci wyczuli woń marihuany. Okazało się, że 38-latek miał przy sobie narkotyki. Mieszkaniec Przemyśla usłyszał zarzut posiadania substancji odurzających, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

We wtorek po godz. 19, podczas sprawdzania przestrzegania obostrzeń związanych z pandemią w galerii w Przemyślu, policjanci zauważyli mężczyznę, który nie miał zasłoniętych ust i nosa.

W trakcie rozmowy z 38-latkiem, funkcjonariusze wyczuli od niego zapach marihuany. Szybko wyszło na jaw, że brak maseczki nie jest jedynym przewinieniem przemyślanina. Mężczyzna przyznał, że posiada przy sobie środki odurzające. Mundurowi przy mężczyźnie ujawnili przezroczyste woreczki strunowe, w których znajdował się susz roślinny oraz biały proszek.

Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina. Mieszkaniec Przemyśla został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Wczoraj 38-latek usłyszał zarzut posiadania substancji odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został też ukarany mandatem za brak maseczki.

  • Zdjęcie kolorowe wykonane w porze dziennej przedstawia pudełko papierosów w którym znajduje się 8 sztuk papierosów i 1 blant. Pudełko jest trzymane przez funkcjonariusza policji który na rękach ma założone niebieskie rękawiczki.
    foto KMP-Przemyśl
  • Zdjęcie kolorowe wykonane w porze dziennej- przedstawia woreczek strunowy w którym znajduje się susz roślinny w kolorze zielono-brązowym
    foto KMP-Przemyśl
  • Zdjęcie kolorowe wykonane w porze dziennej- przedstawia woreczek strunowy w którym znajdują się dwa woreczki. W jednym woreczku widoczna jest biała substancja natomiast w drugim susz roślinny w kolorze zielono -brązowym.
    foto KMP-Przemyśl
Powrót na górę strony