Wydarzenia

Grupa Speed zatrzymała pirata drogowego

Data publikacji 24.08.2022

Policjanci przemyskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Audi A6. 31-latek, w miejscowości Duńkowiczki, pędził z prędkością 149 km/h, lekceważąc znak ograniczenia prędkości do 50 km/h. Za popełnione wykroczenie mężczyzna otrzymał wysoki mandat oraz punkty karne. Apelujemy o jazdę zgodną z przepisami oraz dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze.

Policjanci wydziału ruchu drogowego przemyskiej komendy, wchodzący w skład grupy Speed, wczoraj w miejscowości Duńkowiczki zatrzymali do kontroli drogowej, w związku z popełnionym wykroczeniem, kierującego pojazdem marki Audi A6. 31-latek pędził 149 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Za przekroczenie prędkości o 99 km/h, policjanci nałożyli na 31-letniego mieszkańca Warszawy mandat karny w wysokości 2 500 złotych. Ponadto na koncie kierowcy znalazło się 10 punktów karnych.

Kolejny raz apelujemy o jazdę zgodną z przepisami oraz dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze. Lekceważenie przepisów zwiększa ryzyko poważnych zdarzeń drogowych, a co za tym idzie, skutków utraty zdrowia lub życia. Większości zdarzeń drogowych możemy uniknąć, respektując obowiązujące zasady.

 

Powrót na górę strony