Wydarzenia

Zdarzenie drogowe z udziałem trzech samochodów

Data publikacji 27.03.2023

Wczoraj w miejscowości Bolestraszyce, w rejonie skrzyżowania, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 3 samochodów. Kierujący jeepem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu mercedesowi, który w celu uniknięcia zderzenia, zjechał częściowo ze swojego pasa ruchu i zderzył się z renaultem oczekującym na opuszczenie skrzyżowania. Kierująca renault trafiła do szpitala, ale na szczęście nie doznała poważnych obrażeń.

Wczoraj po południu, policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło po godz. 16, w miejscowości Bolestraszyce. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 33-letni kierujący jeepem, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu mercedesowi. Kierująca mercedesem, 55-letnia mieszkanka Przemyśla, w celu uniknięcia zderzenia z jeepem zjechała częściowo ze swojego pasa ruchu i zderzyła się z renault oczekującym na możliwość wjazdu na skrzyżowanie. Kierująca renaultem, 27-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego została przetransportowana do szpitala. Na szczęście nie doznała poważnych obrażeń.

Badania na zawartość alkoholu wykazały, że kierujący byli trzeźwi. 

Sprawca zdarzenia, kierujący jeepem, został ukarany mandatem w wysokości 3000 zł. 

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego zależy w głównej mierze od nas samych! Brak wyobraźni i należytej ostrożności może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych w skutkach zdarzeń drogowych.

 • zdjęcie przedstawia samochody marki renault z uszkodzeniami jakie powstały w wyniku zdarzenia w m. Bolestraszyce.
  foto KMP Przemyśl
 • zdjęcie przedstawia samochód marki mercedes z uszkodzeniami jakie powstały w wyniku zdarzenia w m. Bolestraszyce tj. uszkodzona prawa przednia strona w tym nadkole, pokrywa silnika i lampa
  foto KMP Przemyśl
 • zdjęcia przedstawiają samochody marki mercedes i renault z uszkodzeniami jakie powstały w wyniku zdarzenia w m. Bolestraszyce
  foto KMP Przemyśl
Powrót na górę strony