Wydarzenia

Zderzenie trzech pojazdów na ul. Lwowskiej w Przemyślu

Data publikacji 30.03.2023

Wczoraj na ul. Lwowskiej w Przemyślu doszło zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Kierujący busem marki Volkswagen nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go osobowego volkswagena i najechał na tył tego samochodu, który w wyniku uderzenia zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z autobusem marki Man. Kierujący osobówką trafił do szpitala. Na szczęście nie doznał poważnych obrażeń.

Wczoraj, policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło po godz. 15, na ul. Lwowskiej w Przemyślu. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 54-letni kierujący volkswagenem, nie zachował bezpiecznej odległości i zderzył się z jadącym przed nim osobowym volkswagenem kierowanym przez 44-letniego mieszkańca powiatu przemyskiego. Siłą uderzenia, samochód osobowy wjechał  na przeciwległy pas i zderzył się z prawidłowo jadącym autobusem marki Man, którym kierował 66-letni mieszkaniec Przemyśla.

Kierujący osobowym volkswagen został przetransportowany do szpitala. Na szczęście nie doznał on poważnych obrażeń.

Badania na zawartość alkoholu wykazały, że kierujący byli trzeźwi. 

Sprawca zdarzenia, 54-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego - kierujący busem,  został ukarany mandatem w wysokości 3000 zł, zostały też zatrzymane dowody rejestracyjne z trzech pojazdów. 

 • miejsce zdarzenia drogowego na ul. Lwowskiej w Przemyślu. zdjęcie przedstawia stojący autobus man w kolorze białym z widocznymi uszkodzeniami na przednim lewym narożu pojazdy. Obok stoi żółto czerwony ambulans i ciężarowy, czerwony radiowóz strażacki.
  foto KMP Przemyśl
 • miejsce zdarzenia drogowego na ul. Lwowskiej w Przemyślu. Na zdjęciu widoczny jest samochód osobowy volkswagen kolory srebrnego. pojazd ma uszkodzony tył tj. klapę bagażnika z wgnieceniami i rozbitą tylna szybę, zniszczony zderzak. Obok stoją strażacy i policjant.
  foto KMP Przemyśl
 • miejsce zdarzenia drogowego na ul. Lwowskiej w Przemyślu. Na zdjęciu widoczny jest samochód osobowy volkswagen kolory srebrnego. pojazd ma uszkodzony tył tj. klapę bagażnika z wgnieceniami i rozbitą tylna szybę, zniszczony zderzak. Obok stoją strażacy i policjant. W oddali widać biały bus i inne samochody.
  foto KMP Przemyśl
 • miejsce zdarzenia drogowego na ul. Lwowskiej w Przemyślu. na pierwszym planie stoi biały bus z rozbitą przednia częścią samochodu tj. klapą silnika, zderzakiem.
  foto KMP Przemyśl
Powrót na górę strony