Wydarzenia

35-latek odpowie za uszkodzenie samochodu

Za dwukrotne uszkodzenie audi odpowie 35-letni mieszkaniec Przemyśla. Sprawca poprzecinał opony oraz zarysował karoserię pojazdu. Wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzonego na kwotę blisko tys. zł. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za popełnione czyny grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W kwietniu br. policjanci z przemyskiej komendy przyjęli zawiadomienie dotyczące zniszczenia samochodu. Jak wynikało z jego  treści  nieznany wówczas sprawca dokonał zniszczenia karoserii poprzez porysowanie powłoki lakierniczej jak również poprzebijał opony. Po kilku dniach pokrzywdzony zgłosił, że doszło do kolejnego uszkodzenia tego samego pojazdu. Sprawca ponownie dokonał zniszczenia opon.  Łączne straty jakie poniósł zgłaszający  to 5800 zł.

Przemyscy funkcjonariusze z wydziału kryminalnego w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że sprawcą tych dewastacji  jest 35-letni mieszkaniec Przemyśla. Mężczyzna  usłyszał już zarzuty dotyczące zniszczenia samochodu  przyznał się do zarzucanych mu czynów.   Za popełnione czyny grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony