Wydarzenia

32-latek zakończył podróż w policyjnym areszcie

Data publikacji 19.06.2023

Policjanci z przemyskiej komendy zostali wezwani na interwencję w związku z niepokojącym zachowaniem jednego z pasażerów autokaru wycieczkowego. Na miejscu funkcjonariusze zastali 32-letniego mieszkańca województwa dolnośląskiego, przy którym ujawnili narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany, usłyszał już zarzut, grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

We wtorek do przemyskiej komendy wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że jeden z pasażerów autobusu wycieczkowego zachowuje się agresywnie wobec innych i być może jest pod wpływem środków odurzających. Mężczyzna miał wysiąść  z autobusu i przez jego zachowanie opóźniała się cała wycieczka.

Policjanci udali się do miejscowości Duńkowiczki, gdzie miało miejsce zdarzenie. Podczas czynności przy 32-letnim mieszkańcu województwa dolnośląskiego ujawnili 3 woreczki foliowe z zawartością zielonego suszu i jeden z białą substancją. Przeprowadzone badania wykazały, że biała substancja to mefedron, a susz roślinny to marihuana.

Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Wobec 32-latka prokurator zastosował środki zapobiegawcze w postaci dozoru i zakazu opuszczania kraju. Za posiadanie narkotyków grozi kara 3 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony