Niecodzienny wypadek z udziałem wojskowego rosomaka - Wydarzenia - Policja Podkarpacka

  • informacje dla nieslyszacych

Wydarzenia

Niecodzienny wypadek z udziałem wojskowego rosomaka

Data publikacji 29.01.2021

Dzisiaj rano policjanci interweniowali na miejscu nietypowego wypadku, do którego doszło na ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w Rzeszowie. Zdziwienie funkcjonariuszy było duże, gdy okazało się, że jednym z pojazdów biorących udział w zdarzeniu, jest wojskowy rosomak. W wypadku ranna została jedna osoba.

Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 6, na ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w Rzeszowie. Przybyli na miejsce policjanci byli dość zaskoczeni, gdy zobaczyli, że jednym z pojazdów biorących udział w zdarzeniu jest wojskowy rosomak.

Jak wstępnie ustalili, kierujący kią, 60-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc w kierunku Ronda Kuronia, nie zachował ostrożności i uderzył w tył jadącego w tym samym kierunku medycznego pojazdu wojskowego.

W wyniku zdarzenia ranny został kierowca kii, mężczyznę przewieziono do szpitala. Kierujący pojazdem wojskowym był trzeźwy.

Na miejscu pracowali policjanci ruchu drogowego. Zablokowany był prawy pas ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w kierunku Ronda Kuronia.

O godz. 10.15 policjanci zakończyli czynności na miejscu zdarzenia i przywrócili płynność ruchu.

Powrót na górę strony