Wydarzenia

Zakończyły się utrudnienia na autostradzie A4

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na autostradzie A4, na wysokości miejscowości Łąka. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych, dwie osoby zostały ranne. Autostrada w kierunku Rzeszowa była zablokowana. Przed godz. 15 ruch został w pełni przywrócony.

Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 10.30, na autostradzie A4, na wysokości miejscowości Łąka. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierujący renaultem, 69-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, włączając się do ruchu z pasa awaryjnego, nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z citroenem, którym kierował 28-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego. Mężczyzna jechał prawym pasem ruchu, w kierunku Rzeszowa. W wypadku ranne zostały dwie osoby, kierujący renaultem oraz jego pasażerka - 20-letnia kobieta.

Autostrada w kierunku Rzeszowa była zablokowana. Około godz. 14.45 ruch na autostradzie został przywrócony.

 

  • Zdjęcie z miejsca wypadku. Pogodne popołudnie, na pierwszym planie widać stojący na pasie zieleni bokiem do kierunku jazdy rozbity samochód renault clio. Widać  widać zablokowany pas autostrady rozstawione pachołki i stojący na poboczu bus. Na drugim pasie autostrady widać przejeżdżające samochody.
  • Zdjęcie z miejsca wypadku. Pogodne popołudnie, na pierwszym planie widać stojący na pasie zieleni bokiem do kierunku jazdy rozbity samochód renault clio. Widać odcięty dach i zdemolowane wnętrze auta. W tle widać zablokowany pas autostrady rozstawione pachołki i policyjny radiowóz. Na drugim pasie autostrady widać przejeżdżające samochody.
    Zdjecie z miejsca wypadku.
Powrót na górę strony