Wydarzenia

XIII edycja konkursu ”SAMOCHODEM W DOROSŁE ŻYCIE”

W Zespole Szkół Zawodowych w Dynowie, odbyła się XIII edycja, a zarazem I edycja wojewódzkiego konkursu „Samochodem w Dorosłe Życie”. Konkurs honorowym patronatem objął Komendant Miejski Policji w Rzeszowie insp. Bogusław Kania.

Poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym jest jednym z priorytetów rzeszowskich policjantów. Dlatego funkcjonariusze chętnie uczestniczą w każdej inicjatywie profilaktycznej, zmierzającej do popularyzowania wiedzy z zakresu przepisów ruchu drogowego. Taką okazją była XIII edycja wojewódzkiego konkursu „Samochodem w Dorosłe Życie”. W imprezie, która odbyła się we wtorek, Komendanta Miejskiego Policji w Rzeszowie reprezentował jego zastępca młodszy inspektor Wacław Sudoł.

W konkursie wzięło udział 35 uczniów z 10 szkół województwa podkarpackiego, kształcących w zawodzie technik pojazdów samochodowych i w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych, wytypowani w eliminacjach szkolnych. W trakcie gali konkursowej, prezentację na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym przedstawiła młodszy aspirant Małgorzata Dencikowska z wydziału ruchu drogowego rzeszowskiej komendy.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

 • Na zdjęciach dekoracja XIII edycji konkursu "Samochodem w dorosłe życie".
  Zdjęcia z konkursu
 • Na zdjęciu w umundurowaniu służbowym młodszy inspektor Wacław Sudoł wręcza nagrodę.
  zdjęcie z konkursu
 • Na zdjęciu od prawej: Dyrektor szkoły Pani Halina Cygan, młodszy inspektor Wacław Sudoł Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Rzeszowie, podkomisarz Mariusz Pilszak Komendant Komisariatu Policji w Dynowie, młodszy aspirant Małgorzata Dencikowska z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Rzeszowie, aspirant sztabowy Tomasz Surowiak z Wydziału Prewencji KMP w Rzeszowie, młodszy aspirant Łukasz Bździuch oraz sierżant sztabowy Katarzyna Kuzio z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Rzeszowie.
  zdjęcie z konkursu
 • Na zdjęciu radiowóz ekipy wypadkowej z KMP w Rzeszowie oraz uczestnicy konkursu.
  zdjęcie z konkursu
Powrót na górę strony