Wydarzenia

Zdarzenie drogowe w Tyczynie

Policjanci wyjaśniają okoliczności porannego zdarzenia drogowego. W Tyczynie na ulicy Kościuszki doszło do zderzenia trzech pojazdów. Dwoje uczestników, kierująca oplem astrą i kierująca oplem corsą trafiło do szpitala. Ruch pojazdów został przywrócony i odbywa się płynnie.

O zdarzeniu dyżurny miejski został powiadomiony przed godz. 6.30. Na miejsce niezwłocznie skierował policyjny patrol z Tyczyna oraz ekipę wypadkową rzeszowskiej drogówki.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, 21-letnia kierująca oplem astrą, mieszkanka powiatu rzeszowskiego, na skrzyżowaniu ulic Świętego Krzyża z Kościuszki, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem renault, 59-letniemu mieszkańcowi Rzeszowa.

Kolejno, jadący w stronę Dynowa renault siłą uderzenia został przemieszczony na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył sie z oplem corsą. Jego kierująca, 40-letnia  mieszkanka powiatu rzeszowskiego, karetką pogotowia została przewieziona do szpitala. Pomocy medycznej wymagała również 21-letnia kierująca oplem astrą. Ona także trafiła do szpitala.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

  • Na zdjęciu uszkodzony pojazd jaki brał udział w zdarzeniu drogowym.
    Zdjęcie z miejsca zdarzenia
  • Na zdjęciu pojazdy biorące udział w zdarzeniu drogowym.
    Zdjęcie z miejsca zdarzenia
Powrót na górę strony