Wydarzenia

I Turniej Piłki Nożnej „ Blue Cop 2008”

Data publikacji 25.07.2008

Rzeszowscy policjanci, z okazji swojego święta zorganizowali I Turniej Piłki Nożnej „ Blue cop 2008”, który odbył się wczoraj na wojskowym boisku stadionu „Podhalańczyk” przy ulicy Langiewicza w...

Rzeszowscy policjanci, z okazji swojego  święta zorganizowali  I Turniej Piłki Nożnej „ Blue cop 2008”, który odbył się wczoraj na wojskowym boisku stadionu „Podhalańczyk” przy ulicy Langiewicza w Rzeszowie. W zmaganiach o puchary i medale walczyły reprezentacje Komendy Miejskiej Policji, Wojska, Urzędu Marszałkowskiego i  klubu sportowego „Błażowianka”.  Nie bacząc na warunki pogodowe do rywalizacji przystąpiły wszystkie zgłoszone drużyny. Pierwszy mecz został rozegrany pomiędzy drużynami Policji i klubu sportowego „Błażowianka”. Kolejne mecze wyłoniły finalistów, które po pełnej  poświęcenia sportowej rywalizacji ustaliły  miejsca na podium. Zwycięzcą I Turnieju  Piłki Nożnej „ Blue Cop 2008” została  drużynowa Klubu Sportowego „Błażowianka” i ona otrzymała puchar ufundowany przez Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Kazimierza Grenia. Na drugim miejscu uplasowała się wojskowa drużyna 5-ego  Batalionu Zmechanizowanego i to właśnie z tej drużyny wyłoniono najlepszego strzelca  turnieju. Okazał się nim  Daniel Czach, który otrzymał  puchar ufundowany przez podpułkownika Zbigniewa Ząbka,  Dowódcę Jednostki, którą reprezentował. Trzecie punktowane miejsce zajęli reprezentanci Komendy Miejskiej Policji, z której grona młodszy aspirant Daniel Kalandyk został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Tuż za podium na czwartym miejscu stanęła drużyna Urzędu Marszałkowskiego, do ostatniego sędziowskiego gwizdka walcząca dzielnie o turniejowe punkty. W imieniu fundatorów, puchary wręczył Zastępca Komendanta Miejskiego Policji młodszy inspektor Witold Szczekala. Wspólne gratulacje i zapewnienia uczestnictwa w następnej edycji przez wszystkich uczestników turnieju, zakończyły zmagania na boisku. Na kolejny turniej zapraszamy w przyszłym roku. Będziemy czekać na zgłoszenia drużyn chcących podczas sportowych zmagań dobrze się bawić.  Na zdjęciu wszyscy uczestnicy turnieju