Wydarzenia

Jechali zbyt szybko w terenie zabudowanym - zostali zatrzymani przez policjantów z grupy SPEED

Data publikacji 11.04.2022

Wiosenna pogoda sprawia, że wielu kierowców zapomina o obowiązujących ograniczeniach prędkości. Tarnobrzeska grupa SPEED zatrzymała dwóch kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Kierowca bmw jechał z prędkością 127 km/h, natomiast kierujący volkswagenem przekroczył prędkość o 57 km/h. Obaj stracili prawa jazdy.

Minionego weekendu policjanci z grupy SPEED interweniowali wobec kierowców, który złamali ograniczenia prędkości.

W sobotę po godz. 18, policjanci ruchu drogowego, na drodze powiatowej w Stalach, zarejestrowali osobowe bmw, którego kierowca jadąc w terenie zabudowanym 127 km/h, przekroczył dozwoloną prędkość o 77 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem, 25-latek stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy i został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych.

Tego samego dnia, po godz. 18, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę volkswagena golfa. 59-letni mężczyzna jechał przez miejscowość Zabrnie Górne w gminie Grębów z prędkością 107 km/h. Kierowca przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 57 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy i został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego - bezpiecznie dojechać do celu.

Powrót na górę strony