Wydarzenia

Jechał przez Tarnobrzeg z prędkością 119 km/h

Data publikacji 20.04.2022

Mandat w wysokości 2 tys. zł otrzymał 37-letni kierowca volvo, który jechał przez Tarnobrzeg z prędkością 119 km/h. Wykroczenie zarejestrowali policjanci ruchu drogowego, przy pomocy policyjnego miernika prędkości. Mężczyzna stracił uprawnienia do kierowania pojazdami na najbliższe 3 miesiące.

Jazda z dużą prędkością, to zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego, dlatego też policjanci grupy SPEED systematycznie patrolują drogi powiatu tarnobrzeskiego, reagując na wykroczenia, które mogą przyczynić się do powstania poważnych w skutkach zdarzeń drogowych.

W niedzielę przed godz. 17, policjanci ruchu drogowego, na drodze wojewódzkiej relacji Sandomierz - Tarnobrzeg, zarejestrowali osobowe volvo, którego kierowca jechał w terenie zabudowanym 119 km/h, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 69 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem, 37-latek stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy i został ukarany mandatem w wysokości 2 tys. zł.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego - bezpiecznie dojechać do celu.

Powrót na górę strony