Wydarzenia

Kierowca daci jechał przez Tarnobrzeg z prędkością 112 km/h

Data publikacji 17.05.2022

Kolejny kierowca stracił prawo jazdy za znaczne przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Tym razem policjanci z grupy SPEED, zatrzymali do kontroli drogowej 28-latka, który kierował dacią. Mężczyzna jechał przez Tarnobrzeg, z prędkością 112 km/h. Kierowca stracił prawo jazdy i otrzymał mandat w wysokości 2 tysięcy złotych.

W dalszym ciągu nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Wczoraj, policjanci z grupy SPEED kontrolowali prędkość na ulicy Warszawskiej w Tarnobrzegu. Po godz. 14, mundurowi zauważyli jadący z dużą prędkością samochód osobowy marki Dacia.

Podczas pomiaru prędkości, wykonanego za pomocą laserowego miernika, okazało się, że pojazd poruszał się w terenie zabudowanym z prędkością 112 km/h.

Dacią kierował 28-letni obywatel Ukrainy, który stracił prawo jazdy na trzy miesiące i otrzymał mandat w wysokości 2 tysięcy złotych.

Po raz kolejny apelujemy do kierujących, aby przestrzegali dozwolonych limitów prędkości, a także jechali wolniej w miejscach, gdzie przepisy i zdrowy rozsądek wymagają szczególnej ostrożności. Pamiętajmy, że na drodze jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale również za innych uczestników ruchu drogowego!

 

Powrót na górę strony