Wydarzenia

Jechali zbyt szybko w obszarze zabudowanym - zostali zatrzymani przez policjantów z grupy SPEED

Data publikacji 06.06.2022

Słoneczna pogoda sprawia, że wielu kierowców zapomina o obowiązujących ograniczeniach prędkości. Tarnobrzeska grupa SPEED zatrzymała kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Kierowca audi jechał z prędkością 117 km/h, natomiast kierujący jeepem przekroczył prędkość o 56 km/h. Trzeci z ujawnionych kierowców, złamał ograniczenie prędkości, jadąc osobowym fordem z prędkością 111km/h. Wszyscy kierujący stracili prawo jazdy i otrzymali wysokie mandaty.

Policjanci z grupy SPEED interweniowali wobec kierowców, który złamali ograniczenia prędkości.

W piątek po godz. 20, policjanci ruchu drogowego, na drodze w Skopaniu, w gminie Baranów Sandomierski, zarejestrowali osobowe audi, którego kierowca jechał w obszarze zabudowanym  z prędkością117 km/h, czyli o 67 km/h za szybko. W związku z popełnionym wykroczeniem, 26-latek stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy i został ukarany mandatem w wysokości 2 000 złotych.

Tego samego dnia, przed godz. 17, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę forda. 29-letni mężczyzna jechał ul. Sienkiewicza w Tarnobrzegu z prędkością 111 km/h. Kierowca przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o 61 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące i został ukarany mandatem w wysokości 2 000 złotych.

W sobotę po godz. 17, policjanci ruchu drogowego, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego jeepem. 31-letni mieszkaniec powiatu płockiego, jadąc przez Nową Dębę 106 km/h, przekroczył dozwoloną prędkość o 56 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące i ukarany został mandatem w wysokości 1 500 złotych.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego - bezpiecznie dojechać do celu.

Powrót na górę strony