Wydarzenia

Poszukiwany listem gończym wpadł w ręce policjantów, po powrocie z zagranicy

Data publikacji 26.08.2022

54-letni mieszkaniec Gorzyc, chcąc uniknąć odpowiedzialności za popełnione wcześniej przestępstwo, ukrywał się przez 8 lat za granicą naszego państwa. Został zatrzymany przez policjantów, gdy wrócił z Grecji do Polski i prowadził remont w mieszkaniu. Mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę 4 miesięcy pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, prowadzili poszukiwania za 54-letnim mieszkańcem Gorzyc. Mężczyzna, był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości od 2014 r. Z informacji, jakie posiadali funkcjonariusze wynikało, że 43-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości poza granicami naszego kraju. Sąd Rejonowy w Krośnie wydał za mężczyzną list gończy w grudniu 2014 r.

Kryminalni szczegółowo sprawdzali wszystkie sygnały, które mogły przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego i jego zatrzymania. W ubiegły wtorek funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, gdy powrócił z Grecji do miejsca zamieszkania i wykonywał prace remontowe.

54 letni mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę 4 miesięcy pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo.

 

Powrót na górę strony