Wydarzenia

Jechali Harleyami z prędkością 106 km/h

Data publikacji 27.09.2022

Policjant ruchu drogowego z grupy SPEED zatrzymał trzech motocyklistów, którzy poruszając się w grupie, jechali przez Tarnobrzeg z prędkością 106 km/h, przekraczając dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Motocykliści stracili prawo jazdy, zostali ukarani mandatami i punktami karnymi.

Policjant ruchu drogowego wchodzący w skład tarnobrzeskiej grupy SPEED, pełniący służbę na terenie miasta, interweniował wobec trzech motocyklistów, który przekroczyli dozwoloną prędkość.

Funkcjonariusz przed godz. 11, w rejonie węzła komunikacyjnego, przy ul. Wisłostrada, zarejestrował trzech motocyklistów, którzy jechali w obszarze zabudowanym z prędkością106 km/h. Mężczyźni w wieku 47 i 48-lat poruszali się na motocyklach marki Harley. Cała trójka przekroczyła dopuszczalną prędkość o 56 km/h.

W związku z popełnionym wykroczeniem, stracili oni prawo jazdy na okres 3 miesięcy, zostali ukarani mandatami w wysokości po 1 500 złotych i 13 punktami karnymi.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego - bezpiecznie dojechać do celu.

Powrót na górę strony