Wydarzenia

Policjant z Tarnobrzega zajął IV miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Służb Mundurowych w Wędkarstwie Spinningowym

Data publikacji 17.10.2022

Aspirant sztabowy Grzegorz Słomka – technik kryminalistyki Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, wywalczył IV miejsce w Ogólnopolskich Zawody Służb Mundurowych w Wędkarstwie Spinningowym. Odbyły się one w Orzyszu, w województwie warmińsko - mazurskim. Do jednostki funkcjonariusz wrócił z pucharem i olbrzymim zapałem do dalszego wędkowania. Serdecznie gratulujemy!

Ogólnopolskie Zawody Służb Mundurowych w Wędkarstwie Spinningowym Teamów z łodzi, obyły się w dniach od 7 do 9 października br., na akwenie wodnym Jeziora Orzysz, na pojezierzu mazurskim. Wędkarska rywalizacja nie jest w Orzyszu nowością. Rybne bogactwo jeziora nadało mu miano Wędkarskiego Serca Mazur i co roku przyciąga wielu amatorów wędkowania.

Tegoroczne zawody rozpoczęły się wczesnym rankiem, a zawodnicy po wypłynięciu na jezioro mięli za zdanie złowić jak największą ilość ryb, za które otrzymywali punkty. Zawodom towarzyszyła bardzo dobra atmosfera, a sami uczestnicy przyznawali, że tego rodzaju impreza powinna gromadzić jak największą liczbę policyjnych fanów wędkarstwa. Oprócz zdrowej rywalizacji, zawodnicy mięli okazję zrelaksować się i odpocząć od trudów i stresów związanych z codzienną służbą.

Komendę Miejską Policji w Tarnobrzegu reprezentował asp. szt. Grzegorz Słomka pełniący służbę w Zespole Techniki Kryminalnej. Funkcjonariusz, po podliczeniu punktów z dwóch tur, zajął w klasyfikacji końcowej IV miejsce, za które otrzymał okolicznościowy puchar.

Serdecznie gratulujemy!

  • Asp.szt. Grzegorz Słomka -policjant z Tarnobrzega podczas zawodów wędkarskich nad Jeziorem Orzysz
    Foto: KMP Tarnobrzeg
  • Foto: KMP Tarnobrzeg
  • Foto: KMP Tarnobrzeg
Powrót na górę strony