Wydarzenia

Poszukiwany 42-latek wpadł w ręce policjantów, bo przekroczył prędkość

Data publikacji 20.01.2023

Policjanci grupy SPEED zatrzymali 42-letniego kierowcę volkswagena, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany przez tarnobrzeski sąd trzema nakazami doprowadzenia, celem odbycia kary pozbawienia wolności. 42-latek trafił do policyjnego aresztu, a następnie został przewieziony do zakładu karnego.

W środę, policjanci ruchu drogowego z grupy SPEED, pełniąc służbę na terenie Tarnobrzega, na ul. Wisłostrada zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę volkswagena, który w terenie zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h, poruszał się z prędkością 71 km/h.

Podczas prowadzonych czynności i po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych, okazało się, że siedzący za kierownicą osobowego volkswagena 42-letni mieszkaniec Tarnobrzega jest poszukiwany trzema nakazami doprowadzenia. Nakazy, w celu odbycia kary pozbawienia wolności, wydał za nim tarnobrzeski sąd. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Następnie został przewieziony do zakładu karnego, gdzie za popełnione przestępstwa spędzi 12 miesięcy.

Za wykroczenie, jakim było przekroczenie dozwolonej prędkości, otrzymał mandat oraz punkty karne.

Powrót na górę strony