Wydarzenia

W Tarnobrzegu zderzyły się dwa pojazdy osobowe i bus

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 723, relacji Tarnobrzeg-Sandomierz. Zderzyły się tam dwa osobowe pojazdy i bus. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 20-latek kierujący peugeotem, zagapił się i najechał na tył jadącego przed nim pojazdu. Siłą uderzenia zepchnęła peugeot 407 na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z mercedesem sprinter. W wyniku wypadku do szpitala trafiły trzy osoby.

Do wypadku doszło dzisiaj, przed godz. 8, na drodze wojewódzkiej nr 723 w Tarnobrzegu. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 20-letni mężczyzna, kierujący peugeotem 407, jadąc w kierunku Sandomierza, zagapił się i najechał na tył, jadącego tym samym pasem ruchu peugeota. Siła uderzenia zepchnęła peugeota 407 na przeciwległy pas w wyniku czego doszło do zderzenia z mercedesem sprinterem.

W wyniku zderzenia do szpitala trafili 21-letnia kobieta, kierująca peugeotem 206, 40-letni kierowca sprintera i jego 45-letni pasażer.

Badanie wykazało, że kierujący byli trzeźwi.


 

Powrót na górę strony