Wydarzenia

Policjanci poszukują zaginionego Wojciecha Białka

Data publikacji 02.11.2011

Policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu ponawiają apel w sprawie zaginionego Wojciecha Białka zam. w Woli Baranowskiej, który w dniu 1 października br. wyszedł z domu i do dnia dzisiejszego nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu ponawiają apel w sprawie zaginionego Wojciecha Białka, mieszkańca Woli Baranowskiej, który  w dniu 1 października br. wyszedł z domu i do dnia dzisiejszego nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis:  wiek 23 lata, wzrost około 175 cm, waga około 70 kg, twarz pociągła, oczy brązowe, włosy krótkie ciemny blond. Zaginiony posiada z tyłu głowy bliznę o długości około 3 cm.

W dniu, kiedy był widziany po raz ostatni, mężczyzna ubrany był w  bluzę z  kapturem koloru popielatego, koszulę z długim rękawem w kratę niebiesko - białą, niebieskie spodnie jeansy oraz buty sportowe typu adidas czarne z żółtym paskiem. Mężczyzna miał przy sobie czarny plecak.


Wszystkie osoby posiadające informacje w tej sprawie, znające miejsce pobytu zaginionego mężczyzny proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Tarnobrzegu ul. 1 Maja 2, pokój 234, tel. 015 851 3416, 015 851 3330 lub  telefon alarmowy 997.
  • Zaginiony 23-letni Wojciech Białek
Powrót na górę strony