Wydarzenia

Policjanci ustalają tożsamość motocyklisty, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej

Data publikacji 06.11.2019

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzą dochodzenie w sprawie popełnienia przestępstwa przez młodego motocyklistę. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekł. Policjanci publikują wizerunek mężczyzny, w celu ustalenia jego tożsamości.

16 lipca br. po godz. 11, policjanci ruchu drogowego pełniący służbę na terenie Tarnobrzega, zauważyli jadącego ul. Wyszyńskiego motocyklistę. Pojazd nie posiadał tablic rejestracyjnych. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać kierowcę do kontroli drogowej. Przy pomocy sygnałów świetlnych i dźwiękowych wydali mu polecenie do zatrzymania, jednak motocyklista przyspieszył i zaczął uciekać. Policjanci rozpoczęli pościg. Na ulicy Wyspiańskiego mężczyzna porzucił pojazd i uciekł pieszo w nieznanym kierunku.

Rysopis motocyklisty:

  • Wiek ok. 20 lat, wzrost ok.180 cm, włosy krótkie czarne, szczupłej budowy ciała.

Wszystkie osoby posiadające informację w tej sprawie, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Tarnobrzegu ul.1 Maja 2, pokój 112, lub telefonicznie ( 15) 851 34 41, ( 15) 851 34 24,  dyżurny jednostki (15) 851 3310.