Wydarzenia

Akcja "Znicz 2016"

Data publikacji 28.10.2016

Od piątku 28 października rozpocznie się policyjna akcja "Znicz 2016". Policjanci czuwać będą nad bezpieczeństwem odwiedzających cmentarze, jak również płynnością ruchu drogowego w tych rejonach.

W dniu Wszystkich Świętych na terenie powiatu dębickiego oraz w Dębicy w rejonach cmentarzy obowiązywać będą ograniczenia w ruchu drogowym. W związku z tym informujemy o miejscach i sposobie poruszania się w danym rejonie powiatu.

 

  • Dębica ul.Cmentarna-Cmentarz Parafialny: wprowadzony będzie ruch jednokierunkowy od skrzyżowania z ul.Świetosława do skrzyżowania z ul.Karłowicza. Dopuszczone parkowanie skośne na jezdni po lewej stronie. W rejonie wejścia na cmentarz znajdują się dwa parkingi samochodowe.

 

  • Dębica ul.Cmentarna skrzyżowanie z ulicą Karłowicza do skrzyżowania z ulicą Tuwima obowiązywać będzie ruch dwukierunkowy.

 

  • Dębica ul.Cmentarna-Cmentarz Komunalny: wprowadzony będzie ruch jednokierunkowy od skrzyżowania z ul.Tuwima do skrzyżowania z ul.Drogowców. Dopuszczone parkowanie skośne na jezdni po prawej stronie. Zakaz zatrzymywania po prawej stronie (z wyjątkiem wyznaczonych parkingów poza drogą).

 

  • Dębica ul.Wielopolska-Cmentarz Komunalny: droga powiatowa nr P1296R - obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania po obu stronach ul.Wielopolskiej. Parking w bezpośrednim rejonie cmentarza z wyznaczonymi miejscami dla osób niepełnosprawnych. W przypadku dużej ilości pojazdów możliwe będzie parkowanie samochodów na terenie szkoły podstawowej nr 8. 

     

W rejonie wyżej wymienionych nekropolii funkcjonariusze kierować będą ruchem i wskazywać bezpieczne miejsca parkingowe. Prosimy o stosowanie się do poleceń policjantów, którzy na miejscu kierować będą ruchem! Apelujemy do wszystkich pieszych, aby zachowali szczególną ostrożność przy przechodzeniu przez jezdnię !

  • Akcja "Znicz 2016"
    Akcja "Znicz 2016"
Powrót na górę strony