Wydarzenia

Potrącenie pieszego w Koniaczowie

Data publikacji 16.11.2020

Do wypadku z udziałem 66-letniego pieszego doszło w sobotę, w Koniaczowie. Pieszy wszedł na jezdnię, wprost pod jadącego chryslera. Z obrażeniami trafił do szpitala. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniane będą w prowadzonym przez funkcjonariuszy postępowaniu.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 16 w Koniaczowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący chryslerem, 22-letni mieszkaniec Rzeszowa potrącił mężczyznę, który wszedł na jezdnię bezpośrednio pod nadjeżdżający pojazd. 

W wyniku zdarzenia 66-letni pieszy, który jest mieszkańcem gminy Jarosław, z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Kierujący chryslerem, był trzeźwy.

Funkcjonariusze na miejscu wypadku wykonali oględziny. Wszystkie okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane przez mundurowych w prowadzonym postępowaniu.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności i rozwagi. Pamiętajmy, że pośpiech, złe warunki atmosferyczne, rozkojarzenie, a przede wszystkim ignorowanie przepisów ruchu drogowego, może prowadzić do tragicznych w skutkach zdarzeń. Stosujmy zasadę ograniczonego zaufania i przestrzegajmy obowiązujących przepisów.  

Powrót na górę strony