Wydarzenia

19-latek usłyszał zarzuty za posiadanie narkotyków

Data publikacji 25.05.2022

Policjanci z posterunku w Wiązownicy zatrzymali 19-letniego mieszkańca Lubaczowa, podejrzanego o posiadanie marihuany. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów w Ryszkowej Woli. Zatrzymany usłyszał już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z posterunku w Wiązownicy ustalili, że 19-letni mieszkaniec Lubaczowa, kierujący volkswagenem, może posiadać przy sobie środki odurzające. W sobotę, w Ryszkowej Woli, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd, którym kierował 19-latek. W samochodzie znajdowało się dwóch pasażerów. Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. Kierujący volkswagenem posiadał przy sobie foliowe zawiniątko z zawartością suszu roślinnego. Nastolatek dobrowolnie przekazał policjantom susz. Policyjny tester wykazał, że jest to marihuana. Narkotyki zostały zabezpieczone.

Mieszkaniec Lubaczowa usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Powrót na górę strony