Wydarzenia

Pijany 52-latek wjechał do rowu

Data publikacji 02.05.2023

Nietrzeźwy 52-latek zakończył jazdę w przydrożnym rowie. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Jak się okazało, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj około godz. 16, dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w  Laszkach kierujący seatem wjechał do przydrożnego rowu. Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze z komisariatu w Radymnie.

Podczas wykonywania wstępnych czynności policjanci ustalili, że seatem, który znajdował się w rowie, kierował 52-letni mieszkaniec gminy Laszki. Mężczyzna chwilę wcześniej kierując swoim pojazdem stracił nad nim panowanie, zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie wypadł z drogi. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie 52-latka ponad 2 promile alkoholu. Kierujący podróżował sam, został przewieziony do placówki medycznej.

Wkrótce usłyszy zarzuty kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

  • Uszkodzony samochód w przydrożnym rowie
    Fot. KPP Jarosław
  • Uszkodzony pojazd z otwartymi drzwiami w przydrożnym rowie
    Fot. KPP Jarosław
  • Uszkodzony pojazd w przydrożnym rowie. Samochód ma pootwierane drzwi oraz wgniecioną maskę.
    Fot. KPP Jarosław
Powrót na górę strony