Wydarzenia

„Odrzuć nałóg, wybierz wolność” – zaproszenie na debatę

Data publikacji 09.05.2023

W czwartek 25 maja 2023 roku o godz. 10, na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu Aula Czerwona Biblioteki, odbędzie się debata społeczna w ramach cyklu spotkań pod nazwą „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Temat debaty to „Odrzuć nałóg, wybierz wolność”. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego powiatu.

Debata będzie miała charakter otwartego spotkania, na które serdecznie zaprasza Komendant Powiatowy Policji w Jarosławiu nadkom. Jan Wojtowicz oraz Studenckie Koło Naukowe „FOCUS” działające przy Instytucie Ekonomii i Zarządzania Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu.

W trakcie debaty zostaną przedstawione zagadnienia związane z zagrożeniami oraz negatywnymi skutkami dla zdrowia i życia ludzkiego, wynikającymi z zażywania narkotyków i dopalaczy. Omówiony zostanie także problem uzależnienia od gier komputerowych. Przedstawione zostaną także zasady funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Debata odbędzie się w czwartek, 25 maja 2023 r. o godz. 10, na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu ul. Czarnieckiego 16, Aula Czerwona Biblioteki.  

 

Powrót na górę strony