Wydarzenia

W piątek wystąpią utrudnienia w ruchu pojazdów w Jarosławiu

Data publikacji 10.05.2023

W związku z planowanym przemarszem uczestników „Marszu Godności w ramach Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną”, w piątek 12 maja br., na terenie Jarosławia wystąpią utrudnienia w ruchu. Przemarsz uczestników rozpocznie się na ul. Jana Pawła II około godz. 10, a zakończy się na ul. Rynek około godz. 10.30. Kierujących i uczestników prosimy o stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy zabezpieczających trasę przemarszu.

W piątek, 12 maja br. wystąpią utrudnienia w ruchu pojazdów na terenie miasta, w związku z przemarszem wiernych uczestniczących w procesji „Marszu Godności w ramach Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną”. Trasa przemarszu obejmuje ulice: Wilsona, Paderewskiego, Nabielaka, Orłowicza, 3-go Maja, Przemyską, Sobieskiego, na jarosławski Rynek.

Rozpoczęcie przemarszu uczestników planowane jest na godz. 10.00, a zakończenie około godz. 10.30.

Na trasie przemarszu zabezpieczenie poszczególnych odcinków prowadzą jarosławscy policjanci oraz funkcjonariusze Straży Miejskiej. Prosimy uczestników i kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności oraz zastosowanie się do poleceń mundurowych.

 

Powrót na górę strony